• firmast-slaid-2
    20 AASTANE VENTILATSIOONITÖÖDE KOGEMUS !
  • firmast-2
    20 AASTANE VENTILATSIOONITÖÖDE KOGEMUS !
  • ev-slaid-3
    20 AASTANE VENTILATSIOONITÖÖDE KOGEMUS !

Firma tutvustus

OÜ Tevent on asutatud 1997. aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks läbi aegade on olnud ventilatsioonitööd. Samuti pakume ventilatsioonisüsteemide hooldamise teenust. Koostöös partneritega tegeleme ka jahutus- ja kliimaseadmete paigaldamisega.

Meie meeskonnal on ventilatsioonitööde alal väga pikaajalised töökogemused. Pakume täislahendusi alates projekteerimisest. Projekteerimise osas teeme koostööd erinevate  veevarustuse, kanalisatsiooni, kütte ja ventilatsiooni projekteerijatega.
Olemasolevate projektide puhul hinnapakkumist tehes töötame läbi ja anname asjatundliku nõu leidmaks tellijale parima lahenduse hinna ja kvaliteedi suhtelt. Kütte, ventilatsiooni, vee ja kanalisatsiooni täislahenduse teostamiseks on meil koostööpartneriteks olnud mitmed vastavatele töödele spetsialiseerunud firmad.

OÜ Tevent eesmärgiks on pakkuda klientidele professionaalset nõu, kiiret ja kvaliteetset teenust ning asjalikku järelhooldust.

Meie põhilisteks tellijateks on peatöövõtuga tegelevad ehitusfirmad – AS Tartu Ehitus, AS Nordecon, AS YIT Ehitus, OÜ Mapri, AS Ehitustrust, OÜ Embach Ehitus jt. Ventilatsiooni- ja jahutusseadmete hooldamiseks on meil sõlmitud püsilepingud ligemale neljakümne asutusega.

logod-firmast

sitelogo